Čest její památce! Modelka a milenka fotbalových celebrit náhle odešla ve věku 38 let

17/10/2023 14:15 Martina Šedá
Čest její památce! Modelka a milenka fotbalových celebrit náhle odešla ve věku 38 let FOTO: Pinterest

Britská modelka, herečka a tanečnice Tabby Brownová náhle odešla v osmatřiceti letech.

Její talent a charisma ji dovedly až do světa modelingu, kde se proslavila díky svým pózám pro magazín Playboy, ale také díky přehlídkám spodního prádla. Kromě toho ji mnozí znají z televizní obrazovky, kde účinkovala v reality show, a v neposlední řadě z hudebních videoklipů populárních umělců.

Zprávu o jejím tragickém úmrtí přinesl světu její manažer. Podrobnosti o příčině jejího skonu zůstávají ale nejasné a čeká se na výsledky pitvy.

Během své kariéry se stala centrem pozornosti nejen díky své práci, ale i kvůli osobním vztahům s několika slavnými sportovci. Její úzké přátelství s fotbalistou Mariem Balotellim v roce 2011 vzbudilo velký rozruch. Navzdory jeho nabídce k sňatku se jejich vztah rozpadl, co modelka objevila jeho další milostné zápletky.

O několik let později, přesněji v roce 2016, se překvapivě ukázala po boku jiného fotbalisty, Raheema Sterlinga. Mimo sportovní kruhy měla také vztah se zpěvákem a hercem Tremainem Neversonem, lépe známým pod svým uměleckým jménem Trey Songz.

Londýňanka měla vzdělání v oboru marketingu. Na sociálních sítích byla velmi aktivní, kde pravidelně sdílela svůj život se svými fanoušky. V únoru 2022 však náhle přestala přidávat nový obsah.

Její úspěšná kariéra ji přivedla před objektivy fotoaparátů pro prestižní módní časopisy, včetně Cosmopolitan a Elle. Televizní obecenstvo ji mohlo znát z reality show The Bachelor a také z reklam na různé produkty. Kromě toho vystupovala jako tanečnice v hudebních klipech umělců, jako jsou Snoop Dogg, Dizzee Rascal nebo B.o.B.

Čest její památce.

Zdroj: New York Daily News