Česká ring girl Denisa Gudelj na luxusní jachtě v Praze. Prohlédněte si záznamy z natáčení!

11/11/2023 01:49 Martina Šedá
Česká ring girl Denisa Gudelj na luxusní jachtě v Praze. Prohlédněte si záznamy z natáčení! Foto: se souhlasem Denisy Gudelj

Česká kráska Denisa Gudelj, známá jako "ring girl" v bojových sportech, nedávno získala vítězství v soutěži organizované časopisem Playboy s názvem "Hledáme Playmate".

Soutěž probíhala ve stínu světel klecí, kde se Denisa pravidelně objevuje a zpříjemňuje fanouškům bojových umění zážitek během turnajů.

"Dívky v ringu," jak jsou známy "ring girls," jsou klíčovou součástí bojových sportů, přinášející nejen krásu, ale i vzrušení pro mužské publikum. Denisa Gudelj patří k těm nejznámějším v tuzemsku, a nedávno si připsala další úspěch.

V rámci soutěže vyhlášené časopisem Playboy, který hledal vhodnou dívku pro červnové vydání, dokázala Denisa porazit silnou konkurenci a stát se vítězkou. Tato informace jen potvrzuje, že "ring girls" mohou mít v bojovém světě výraznou kariéru a finanční úspěch.

Denisa, která řídí svůj život podle pravidla "Přej a bude ti přáno a dej a bude ti dáno," si svým vítězstvím zaslouženě vydřela místo na titulní straně prestižního časopisu.

Kromě své krásy má i diplom inženýrky ekonomie, a na svém YouTube kanálu rovněž poskytuje rozhovory s českými bojovníky. Pravidelně se také věnuje tréninku svých boxerských dovedností ve slavném Spejbl gymu.

Fotografie vítězky soutěže vznikly během focení na luxusní jachtě přímo v centru Prahy pod dohledem fotografky Alžběty Jungrové.

Denisa popisuje tento zážitek jako obrovský a pohodový, i když přiznává, že na začátku se cítila trochu stydlivě. Záběry z focení jsou k vidění v přiloženém videu, a věříme, že krásné křivky této naší "ring girl" potěší oko každého mužského fanouška bojových sportů.

Zdroj: Playboy