Brzobohatý a Písařovicová: Proč mlží ohledně dítěte?

27/10/2023 01:38 Martina Šedá
Brzobohatý a Písařovicová: Proč mlží ohledně dítěte? FOTO: Instagram Daniela Brzobohatá

Od té doby, co Daniela Písařovicová (44) navlékla snubní prsten a oficiálně začala používat Ondřejovo příjmení Brzobohatá se netrpělivě čeká na jediné – oznámení těhotenství. Však oba dva v minulosti potvrdili, že by si přáli založit rodinu. Namísto toho ale přišel nedávno šok.

„Řekli jsme si, že spolu jenom budeme, a hlavně žádné děti – ať to doma nekřičí a nesmrdí. Navíc máme celý život před sebou. Jsme mladí, proboha, chceme co nejvíc cestovat,“ počestoval Ondřej překvapivými slovy diváky v sále na akci Maminka roku, kterou s Danielou úspěšně odmoderoval. V sále bylo chvíli ticho, než hostům došlo, že jde nejspíš jen o vtip.

Ohledně dítěte v poslední době Brzobohatí mlčí, případně se snaží situaci jakkoli zlehčit. Podle neověřených zpráv moderátorka nedávno o miminko přišla. Je možné, že jde pro manžele o bolavé téma.

„Je to tak strašně intimní téma, že se nám o tom nechce mluvit. Řeší to mnohem víc ostatní lidé než my sami. Tyhle otázky mám velmi nerada, protože mi to připadá jako velké zasahování do našeho soukromí,“ vyjádřila se Daniela nedávno v rozhovoru pro eXtra.cz. 

Vzhledem k poměrně pokročilému věku moderátorky se dá předpokládat, že případné početí mohou provázet komplikace. Možná, že jí bylo doporučeno zvolnit i pracovní tempo a zbavit se stresu. Daniela totiž nedávno ukončila činnost i v DVTV.

„Když z DVTV odešel Michael Rozsypal a práce bylo zase o trochu víc, už to šlo do rozměrů, co jsem měla v ČT, takže jsme s Ondrou začali přemýšlet, jestli to finančně zvládneme, když tuhle práci opustím a budu nárazově moderovat různé akce. A zjistili jsme, že by to mělo jít. Uvidíme, jestli to půjde i nadále. Kdyby ne, začnu přemýšlet, co dál. Ale teď je to v pohodě,“ potvrdila sama s tím, že pro ni práce byla v poslední době příliš vyčerpávající.