Belgií otřásá skandální odhalení. Věznice Lantin sloužila jako dějiště extrémních orgií, do kterých byli zapojeni vězni i dozorci!

19/11/2023 02:34 Martina Šedá
Belgií otřásá skandální odhalení. Věznice Lantin sloužila jako dějiště extrémních orgií, do kterých byli zapojeni vězni i dozorci! FOTO: Shutterstock

Pokud se červenáte i u reklamy na sprchový gel, nebude tento článek asi nic pro vás. V popisu se totiž dozvíte, jak zvrhle lze zneužít vězeňský systém, pokud se v něm najdou jedinci s absolutně perverzní fantazií a prázdným zásobníkem morálních zásad.

Úpadek společnosti lze snadno definovat její dekadencí a ignorováním základních pravidel slušnosti. Pokud se z místa, které má sloužit jako převýchovné, stane hnízdo neřesti, je jasné, že je něco opravdu špatně. Vězení vždy bylo a bude synonymum pro homosexuální styky uvězněných, ale aby se do sexuálních aktivit organizovaně zapojili i zaměstnanci, to se tak často nestává.

Výjimku potvrzující pravidlo tvoří nápravné zařízení Lantin v Belgii. Zde se dozorcům a dozorkyním povedlo vybudovat opravdu sofistikovaný systém sexuálního otroctví unikajícího očím zákona, při kterém o vaší následující aktivitě rozhodovala loterie! Kdo, s kým, a jak, to potom vysvětlovala barva náramku, který byl součástí celé „zábavy“. Hnědá barva pak nevěstila nic dobrého.

Roky vše probíhalo podle úchylného plánu až do chvíle, kdy se o celém průběhu orgií dozvěděl deník La Derniere Heure. V moment, kdy se informace o praktikách, za které by se nemuseli stydět ani senátoři římského impéria, dostaly na veřejnost, vznikl už tak v poměrně prudérní Belgii chaos. Od jednání státních zaměstnanců se okamžitě distancovaly všechny vládní strany, a dvanáct dozorců včetně tří žen se ocitli na pranýři veřejného mínění.

Pokud si představujete, že orgie probíhaly na nepohodlné vězeňské pryčně, tak se nenechte vysmát. Mnohem pohodlnější se aktérům zdála nafukovací vířivka, která byla do vězení propašována pouze za jedním účelem.

Hlavní postavou v probíhající kauze je jedna z dozorkyň, která odmítala pracovat, pokud nedostala svoji dávku uspokojení. O tu se byla schopná hlásit klidně v šest hodin ráno! Přesunutí z ženské části věznice do té mužské divokou nymfomanku ještě více rozdivočelo, a tak se musel vždy najít ochotný kolík nebo ústa, aby mohla dozorkyně vůbec nastoupit do práce.