Barbora Strýcová vypadá po porodu skvěle! K tenisu se vrátit už nechce

20/05/2024 16:28 Martina Šedá
Barbora Strýcová vypadá po porodu skvěle! K tenisu se vrátit už nechce Foto: se souhlasem Barbory Strýcové

Konečně radostná zpráva! Barbora Strýcová (38) se teprve před týdnem stala dvojnásobnou maminkou. Se snoubencem Petrem Matějčkem přivítali na svět holčičku jménem Josefína, což uvedla na svých sociálních sítích a přidala krásnou fotografii. Již mají také syna Vincenta, takže šťastná rodina je nyní čtyřčlenná.

Úspěšná tenistka zůstává alespoň na Instagramu velmi aktivní. Pouhé tři dny po porodu se tak podělila o snímek při plnění mateřských povinností. „Trochu unavená. Život matky,“ napsala ke své fotce, která mnohé fanoušky ohromila. Někteří vyjádřili údiv, že před několika dny byla ještě v devátém měsíci těhotenství.

„Tři dny po porodu vypadáš lépe než já po sedmi měsících hubnutí,“ napsala slovenská tenistka Dominika Cibulková, která sama prošla velkou proměnou. „Prosím tě, ty jsi skvělá,“ odpověděla Barbora.

Jedna z fanynek dodala: „Už se těším, až budu taky takhle unavená. Čeká mě to za čtrnáct dní. Přeji vám, aby děti rostly zdravě.“ Další komentovala: „Nemůžu uvěřit, že jste teď porodila. Vypadáte opravdu skvěle.“

Barbora Strýcová si aktuálně užívá mateřství. Není proto překvapením, že návrat na tenisové kurty neplánuje. Jak před porodem prozradila pro Super.cz, k profesionálnímu sportu se už vůbec nevrátí, ale má v plánu vyzkoušet jiné sporty.

„Neplánuji se vrátit k tenisu, ale chtěla bych zkusit sporty, o kterých jsem vždy snila. Ráda bych běžela maraton a naučila se dobře plavat. Takže ke sportu se vrátím, ale už ne na profesionální úrovni. Sport je stále velkou součástí mého života. Těším se na to, až se zpotím a unavím sportem, ne jen běháním po hřišti, což budu také dělat, ale bude to vyvážené,“ řekla Barbora s úsměvem.