Barbora Mottlová se konečně dočkala! Přišly velké zásnuby

28/05/2024 16:59 Martina Šedá
Barbora Mottlová se konečně dočkala! Přišly velké zásnuby Foto: se souhlasem Barbory Mottlové

Takže pozor! Po letech smůly v jejím milostném životě to vypadá, že playmate Barbora Mottlová (37) konečně našla svého osudového partnera! Když ji teď její přítel David Pleva (29) požádal o ruku, bez zaváhání souhlasila.

„Konec tajností! Poslední mužovo svobodné rozhodnutí,“ napsala s lehkostí Mottlová a pochlubila se neobvyklým zásnubním prstenem. Na rozdíl od běžných zásnubních prstenů, tento nemá žádný drahý kámen.

Unikátní prsten je opravdu výjimečný a není vyloučeno, že se jeho výroby účastnil sám David. Přestože je vystudovaný nutriční specialista a fitness trenér, pracuje také v rodinné zámečnické firmě. „Stalo se to v září,“ připsala Barbora k fotkám, čímž odhalila, že k zasnoubení došlo už před několika měsíci už po roce vztahu.

Barbora Mottlová našla svého partnera v roce 2022 během soutěže Muž roku, kde se David umístil na třetím místě. Tato soutěž má pro Barboru zvláštní přitažlivost, protože před Davidem randila s Josefem Kůrkou (32), který soutěž Muž roku vyhrál už v roce 2016.

Barbora se na sociálních sítích často podělí o radostné okamžiky ze svého života a zpráva o zasnoubení byla pro její fanoušky velkým překvapením. Davidův nevšední prsten vyvolal mezi jejími příznivci obdiv i zvědavost, protože se vymyká běžným představám o zásnubních špercích.

Vztah mezi Barborou a Davidem se zdá být plný lásky a vzájemného porozumění. I přes věkový rozdíl mezi nimi působí jako velmi harmonický pár.

Barbora Mottlová je známá svou otevřeností a upřímností, což se odráží i v jejím sdílení osobních zážitků s fanoušky. Její radost z nadcházející svatby je nakažlivá a mnoho lidí jí přeje štěstí v jejím novém životním kapitolu.

Zasnoubení Barbory Mottlové a Davida Plevy je důkazem, že skutečná láska si najde cestu, a to i po letech hledání a zklamání. Jejich příběh je inspirací pro všechny, kteří stále hledají toho pravého partnera. Tak co myslíte, vydrží to až do smrti?

Zdroj: Instagram Barbora Mottlová