Bagárová může slavit: Vztah Muradova a Karáskové v troskách

26/10/2023 15:46 Martina Šedá
Bagárová může slavit: Vztah Muradova a Karáskové v troskách FOTO: Instagram Sabina Karásková

Mladá účastnice reality show Love Island Sabina Karásková (22) a MMA zápasník Mahkmud Muradov (33) už nejspíš netvoří pár. Zprávu sice oficiálně nepotvrdili, nicméně si oba smazali veškeré společné fotky z instagramových účtů.

Ještě nedávno to přitom vypadalo, že Muradov v Karáskové našel, co hledal. V srpnu tohoto roku v pořadu TALK navíc připustil, že by se Sabinou založil rodinu. "Řešíme, co bychom si přáli do budoucna. Já svatbu moc nemusím, ale pokud je pro rodinu důležitá svatba, tak se nebráním. Dalšímu dítěti se nebráním," zněla jeho slova.

Na společnou budoucnost se pak těšila i sama Karásková. Nejenže několikrát naznačila, že by Machovi s radostí pomáhala s péčí o jeho malou dceru Rumiu, kterou má se zpěvačkou Monikou Bagárovou (29), ale měla dokonce tu čest poznat Makhmudovu rodinu.

„Poletíme spolu do Uzbekistánu, a tak se těším, až poznám jeho rodinu a to, odkud pochází. To bude taková naše dovča,“ přiznala před časem deníku eXtra.cz. Zda k setkání stihlo dojít, není úplně jasné, oba dva si totiž vymazali z Instagramu cokoli, co by je mohlo pojit. Zmizeli tak fotky ze společné dovolené, ze zápasů i z Dubaje, kde je redakce načapala in flagranti ještě před oficiálním potvrzením svého vztahu.

To Machově bývalce se daří o mnoho lépe. S podnikatelem Leonardem Lekajem si žije romantickou pohádku v novém domě, který si postavila nedaleko Brna. Lekaj přijal úlohu náhradního rodiče a účastní se všech aktivit s malou. I oni do budoucna plánují, že stavy rozšíří…