Aryna Sabalenková pláče! Zemřel její partner a bývalý hráč NHL Konstantin Koltsov

19/03/2024 11:11 Martina Šedá
Aryna Sabalenková pláče! Zemřel její partner a bývalý hráč NHL Konstantin Koltsov Foto: Profimedia

V sportovním světě dnes zavládla velmi smutná atmosféra. Konstantin Koltsov, bývalá hvězda NHL a také přítel tenistky Aryny Sabalenkové (25), náhle zemřel ve věku pouhých 42 let. Jeho úmrtí oznámil klub, kde působil jako trenér.

"Je moc velkým smutkem, že oznamujeme úmrtí trenéra Salavatu Julajev Konstantina Kolcova. Byl to člověk plný síly a radosti, kterého obdivovali hráči, spolupracovníci i fanoušci," stojí v prohlášení běloruského klubu na sociální síti Telegram.

"Konstantin Jevgeněvič zanechal nesmazatelnou stopu v historii našeho klubu. Kolcov přispěl k vítězství Salavatu Julajev v ruském mistrovství a Gagarinově poháru a svou skvělou prací v trenérském týmu si získal respekt," uvedl Salavat, který vyjádřil soustrast rodině a přátelům.

Mezi nejbližšími truchlícími za zesnulým trenérem, bývalým hráčem NHL za Pittsburgh Penguins, je tenisová hvězda Aryna Sabalenková, která s ním žila v partnerském vztahu.

"Život není fér, tahle ztráta je pro mě zdrcující," napsala tenistka na svých sociálních sítích.

Podle informací zveřejněných na webu Daily Mail zemřel v Miami, kam cestoval podpořit svou partnerku. Příčina jeho úmrtí zatím není známa.