Andrea Verešová schytala kritiku za svou návštěvu u Jana Krause. Prý si ničí vzhled a jde jenom o reklamu

13/01/2024 15:03 Martina Šedá
Andrea Verešová schytala kritiku za svou návštěvu u Jana Krause. Prý si ničí vzhled a jde jenom o reklamu Foto: Profimedia

Nelze se divit, že návštěva známé modelky Andrey Verešové v pořadu „Show Jana Krause“ vyvolala vlnu reakcí a také nebývale negativní odezvu. Její „vylepšený“ vzhled a afektované chování, to vše si tentokrát vysloužilo obří kritiku ze strany diváků.

Podobně jako mnoho jiných celebrit využila Verešová svou návštěvu populárního pořadu k propagaci produktů spojených se svým jménem. Tato praxe však není neobvyklá, protože když známá tvář vystoupí v televizním či rozhlasovém pořadu, často se zmiňuje o svých kosmetických produktech, knihách, deskách nebo filmových a divadelních projektech.

Navíc, jak už je pro ni typické, nezapřela podle diváků svou profesi modelky a neustále se předváděla, pózovala a ukazovala své přednosti během celé této návštěvy. Podle některých to zkrátka bylo až moc a už v minulosti za to schytaly různé celebrity pořádný „výprask“ na sociálních sítích. I tentokrát to diváci vnímali špatně, možná až kriticky, a také upozorňovali na její změnu ve vzhledu. Nebáli se použít ani pojem „plast“, kterého prý už má v sobě až moc.

Ačkoli se při vyprávění o svých dětech snažila prezentovat jako milující matka, některé detaily z jejího soukromí byly až přehnané. Mimořádný sportovní talent jejích dětí, zejména šestnáctileté Vanessy, která se věnuje lyžování a snowboardingu, a patří k elitě v této disciplíně v Česku, se dostal k řeči jen okrajově. Její syn Daniel je rovněž talentovaným snowboardistou. Škoda, že této stránce jejich života nebylo věnováno více pozornosti a my se spíše dočkali nechtěné reklamy a propagace různých produktů.

„Já vám nevím, ale těšil jsem se, že se něco dozvím a je možná až smutné, když si někdo v takovém pořadu dělá spíše reklamu sám pro sebe, než aby odtajnil něco ze svého života. Na rovinu vám řeknu, fakt jsem se nic nového nedozvěděl a tohle mi nic nepřineslo. Její vzhled už ani komentovat nebudu. Proč se ty ženský tak schválně ničí? To je v dnešní době in?“ napsal do komentářů na Facebooku Jana Krause Lukáš.